Tom Lanoye is een gigant in de Nederlandstalige letteren. Hij schreef bestsellers als 'Ten oorlog', 'Het goddelijke monster' en 'De draaischijf' en is bovenal ook een begenadigd performer.
Zijn nieuwste werk 'ReinAard' staat centraal tijdens deze lezing. Het is een spetterende hommage aan Van den vos Reynaerde zoals alleen hij dat kan. Want brave, kleurloze hertalingen... die zijn er immers al genoeg. Bij de Reynaert van Lanoye speelt er volop status, macht, geld en geweld. En zoals steeds gaat het bij Tom dan automatisch ook vurig over de actualiteit.
Tom Lanoye (1958) is romancier, dichter, columnist, theaterauteur en performer en schreef tal van bestsellers Veel van zijn proza is verfilmd en er werd werk van hem vertaald of gespeeld in meer dan vijftien landen. Als eerste ooit werd hij bekroond met de drie grootste oeuvreprijzen van ons taalgebied: de Gouden Ganzenveer (2007), de Constantijn Huygensprijs (2013) en de Prijs der Nederlandse Letteren (2024).
Wanneer
- do15 mei 2025van20:00tot21:30
Locatie
Prijs
- Basistarief 8€
- -26 j 5€
- Begeleider houder EDC-kaart (European Disability Card) gratis
- Opstap-pas Hemiksem en Schelle 1,6€
- Opstap-pas Hemiksem en Schelle -26 j 1€
Reserveer
Leeftijd
vanaf 16 tot 99 jaarContact
- cultuur@ivebica.be
- Tel.
- 03 871 98 24
- Website
- www.ivebica.be