The Music of Ennio Morricone - Ensemble Le Muse

De muziek van ‘Maestro’ Ennio Morricone is iconisch. Met zo’n 500 soundtracks voor grote bioscoopfilms, waaronder 70 prijswinnende rolprenten, is hij één van de meest invloedrijke musici van onze tijd. ‘The Hateful Eight’, ‘The Good, the Bad and the Ugly’ of het legendarische ‘Once Upon a Time in the West’ doen zonder twijfel een belletje rinkelen.

Het Ensemble Le Muse brengt op briljante wijze een indrukwekkende hommage aan deze Italiaanse muzieklegende. Prachtig vertolkte soundtracks, ondersteund met filmbeelden en foto’s, en verrijkt met anekdotes en historische en biografische feiten door dirigent Andrea Albertini, creëren een magische sfeer tijdens de optredens van dit bijzondere Italiaanse ensemble.

Ensemble Le Muse kent een volledig vrouwelijke orkestbezetting van instrumentalisten die hun sporen verdienden bij de beroemde muziekgroep Rondò Veneziano. Het orkest wordt bijgestaan door vocaliste Angelica Depaoli die met haar stem steeds weer de zielen van het publiek weet te beroeren en emotionele filmmomenten op het netvlies tovert.

De organisatie van dit uniek concert komt tot stand door een samenwerking tussen de cultuurhuizen uit de Rupelstreek: CC De Steiger Boom, Cultureel Centrum Aartselaar, cultuurdienst IVEBICA Hemiksem-Schelle-Niel en de Gam Rumst.

De laatste tickets zijn nu beschikbaar via de webshop van CC De Steiger Boom.

Wanneer

  • vr28 maart 2025om20:15

Locatie

Heilig Hartkerk
Eikenstraat z/n , 2850 Boom

Prijs

  • Basistarief 22
  • -18 j 10
  • Begeleider houder EDC-kaart (European Disability Card) gratis
  • Opstap-pas Hemiksem en Schelle 4,4
  • Opstap-pas Hemiksem en Schelle -18 j 2

Reserveer

Leeftijd

vanaf 12 tot 99 jaar

Organisatie

IVEBICA Hemiksem-Schelle-Niel
Heuvelstraat 111-117 , 2620 Hemiksem